O nas

O nas

Jesteśmy Polską firmą zajmującą się kompleksową usługą związaną z otwarciem klubu fitness. Oferujemy profesjonalny sprzęt, wyposażenie i wykończenie oraz szkolenia dla pracowników. W branży fitness działamy od ponad 12 lat.

Nasza firma dopasuje się do Państwa potrzeb i oczekiwań tak, abyśmy wspólnie osiągnęli sukces. Nasi pracownicy służą pomocą przy wyborze najlepszego sprzętu, a także przy transporcie, montażu oraz obsłudze maszyn.

W zależności czego Państwu potrzeba i jaką wiedzę posiadacie – doradzamy od wizualizacji klubu, wyboru lokalizacji, aż po kompleksowe wyposażenie i systemy zarządzania wraz z kompletnym know-how z zakresu prowadzenia klubu fitness.  Jako jedyni w Polsce zajmujemy się również pozyskiwaniem lokalizacji pod kluby fitness, szkoleniami przyszłej kadry zarówno managerskiej jaki trenerskiej.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej prosimy o kontakt, a najlepiej spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoim nowym klubie fitness.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Pulse Fitness w Polsce, więcej na www.pulsefitness.pl

Używany sprzęt

Używany sprzęt

Posiadamy w stałej sprzedaży używany sprzęt fitness najlepszych światowych dostawców urządzeń, takich jak Precor, Technogym czy Life Fitness, w tym bieżnie, orbitreki.

Doradztwo

Oferujemy profesjonalne usługi doradcze w zakresie prowadzenia klubu fitness, ustalenia polityki sprzedażowej, wyposażenia klubu, a także szkolenia kadry trenerskiej i managerskiej.